Kuressaarest 30 minutilise autosõidu kaugusel asub ajaloolises Mõisaküla külas kahe korruseline puhkemaja saunaga. Mitte kaugel puhkemajast valmistatakse kuulsat Saare tõrva ja mõnesaja meetri kaugusel asub Eestimaa ainuke lubjapõletuse maa-ahi ja Teemapark. Väga palju vaatamisväärsusi, ujumiskohti ja söögikohti asub vähem kui 15 minutilise autosõidu kaugusel. Siin on olemas kõik vajalik mönusaks puhkuseks. Puhkemaja neli avarat tuba tagab kena olemise kuni 4-le perele või 10-liikmelisele seltskonnale (lisa magamiskohtade võimalus). Kõrval asuv Suvemaja võimaldab puhata veel suurema sõpruskonnaga.

Puhkemaja täpsem kirjeldus

 • 3 magamistuba II korrusel ja 1 magamistuba I korrusel (võimalik rentida kolme magamistoaga ja nelja magamistoaga);
 • 10 voodikohta (3 laia voodit, 4 üheinimese voodit);
  II korruse magamistubade jaotus:
  – Esimene rõduga toas on 1 lai voodi
  – Teine rõduga toas on 1 lai voodi ja 1 üheinimese voodi
  ”prantsuse rõduga” toas on 1 lai voodi
  I korruse magamistoa jaotus:
  – Toas on 3 üheinimese voodit
 • köök-elutuba;
 • täisvarustusega köök (sh jääkuubikuid valmistav külmik);
 • nõudepesumasin;
 • saun eesruumiga;
 • pesumasin;
 • terrass;
 • grill;
 • privaatne sisehoov;
 • lisamagamiskohtade võimalus;
 • voodipesu,käterätikud;
 • TV;
 • Wifi;

Lähim pood 1,3 km kaugusel ja lähim söögikoht Lümanda Söögimaja asub 1 km kaugusel. Liivaranna kaugus puhkemajast on umbes 7km.

Lõukapõllu puhkemaja asub ca 34 km kaugusel Kuressaarest, Lääne-Saare vallas, Mõisaküla külas. Siinne piirkond on pika ajalooga. Sellest annavad tunnistust Mõisaküla territooriumile jäävad kivikirstkalmed, mis pärinevad esimesest aastatuhandest e.m.a. Viimasel sajandil on piirkonnale tuntust toonud lubja ja tõrva tootmine, mis toimub tänaseni.

Puhkemaja põnev ümbrus pakub avastamisrõõmu nii looduse- kui ajaloosõpradele. Piirkonna metsaaluseid ilmestavad jääajast jäänud “kivikülv“, Rootsi ajast pärit kiviaunad ja rohked lubajapõletuskohad. Viimaste eksponeerimiseks on rajatud läbi metsa kulgev Teemapark, kus on võimalik lubjatootmisega lähemalt tutvust teha. Lisaks pakub puhkemaja ümbritsev mets ideaalseid tingimusi tervisespordiga tegelemiseks, lapsevankriga jalutamiseks ja perega kvaliteetaja veetmiseks või vaikuse ja üksinduse nautimiseks.

Puhkemaja ümbritseb sammaldunud kiviaed, millest teisele poole jäävatel kadakastel loopealsetel on võimalik näha ja kuulda lambaid. Teie privaatsuse tagab läänesuunas avanev suur haljastatud sisehoov koos eraldi sissesõidu ja parklaga.

Puhkemaja on 2012. aastal valminud kahekorruseline avarate ruumidega elamu, mille kütmiseks kasutatakse päikesest saadavat taastuvenergiat. Keskküttega hoone tähendab puhkaja jaoks seda, et ruumid on aastaringselt ja ööpäev läbi mõnusalt soojad ning puid on vaja tassida vaid saunaahju ning soovi korral kaminasse, mõnusa meeleolu loomiseks.

Puhkaja käsutuses on kogu hoone, läbi kahe korruse. Puhkemaja sisustamisel on kasutatud väga palju renoveeritud mööblit. II korrusel asub 3 magamistuba, millest kahel on oma privaatne rõdu koos istumiskohtadega. Kolmandal magamistoal on “prantsuse rõdu”.

I korrusel asub köök-elutuba, kus on olemas kõik olmeks vajalik: nõud, kohvimasin, pliit, külmik jäämasinaga,nõudepesumasin, televiisor jpm. Elutoaga külgneb avar ja valgusküllane terrass, mida suvisel ajal on võimalik ühendada elutoaga nii, et sise-ja välisruum muutub ühtseks tervikuks. Terrassil on laud ja pehmed toolid mõnusaks vabaaja veetmiseks või siis romantiliseks dineeks loojuva päikese saatel.

Elutuba kroonib kamin-ahi, millest tulev soojus ja puude praksumine täidab kogu elamise rahuloluga.

I korrusel asuv suur saun koos eesruumi ja eraldi väljapääsuga terrassile, pakub täielikku saunanaudingut. Eesruumist avaneva terrassiukse avamise ja sulgemisega on võimalik eesruumis ja terrassil olevaid seltskondi liita ja lahutada, muutes seeläbi saunatamise mõnusaks seltskondlikuks tegevuseks.

Täiskasvanute kõrval ei ole unustatud ka veidi pisemaid puhkajaid. Puhkemaja hoovis on laste kasutada mänguala koos liivakasti, batuudi, kiikede ja ronimispuudega.

 

01.01.-31.12.2020
1 ööpäev (kuni 10 inimest) 440 €
2 ööpäeva (kuni 10 inimest)kokku 440 € 220 € ööpäev
3 ööpäeva (kuni 10 inimest)kokku 660€ 220 € ööpäev
4 ööpäeva (kuni 10 inimest)kokku 660 € 165€ ööpäev
5 ööpäeva (kuni 10 inimest)kokku 880 € 176€ ööpäev
6 ööpäeva (kuni 10 inimest)kokku 880 € 147 € ööpäev
7 ööpäeva (kuni 10 inimest)kokku 880 €

 

 • Voodipesu, käterätikud, puud kaminasse ja sauna on hinna sees. Samuti ka grilli kasutus.
 • Lemmikloomad ei ole lubatud.
 • ettemaks 50%.
 • Saadame Teie poolt sisestatud e-posti aadressile arve, mille palume 50% ulatuses  tasuda tähtaegseltBroneering jõustub raha laekumise hetkest arve väljastaja kontole.
  Broneeringut saab tühistada ja makstud summa tagastatakse hiljemalt 60 päeva enne saabumise kuupäeva.

Puhkemaja jätab õiguse hinnakirja korrigeerida.

Jaanipäeval, Saaremaa rallil ja aastavahetusel on 1 ööpäeva hind 350€, minimaalselt saab puhkemaja rentida välja 2 ööpävaks.

Täpsem info

 • Täiskasvanuid: 10
 • Pindala: 200m²
 • Voodikohad: 3 laia voodit, 4 üheinimese voodit

Hinnad alates: 440 päev

Saadavus:

Broneeri:

Vajalikud väljad on tähistatud *Reserve of 1 available accommodations.

Lõukapõllu Puhkemaja saunaga is available for selected dates.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga