Saar, kus kohtab maailma - algust ja lõppu, paik, kus aeg saab teise tähenduse ja hing uue hingamise

Pakkumine kehtib ajavahemikul: 20.06.16 - 31.12.17

Suvemaja

Suvemaja

 

  • 8 voodikohta (1 lai voodi + 6 üheinimese voodit)
  • kaks tuba II korrusel
  • suur elutuba-köök
  • suur terrass kaminaga
  • grill terrassi kõrval
  • liivast, kiik ja liumägi lastele
  • batuut lastele
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 10.04.17 - 30.04.20

Koki-Reediku puhkemaja

Koki- Reediku puhkemaja

UUDIS!

Privaatne puhkemaja oma järvega.

Lääne-Saaremaal Koki külas asub ruumikas renoveeritud puhkemaja, mille ajalugu ulatub 19. sajandi keskpaika. Puhkmaja asub Kuressaarest 35 km kaugusel. Teid ootab privaatne järv, kus isegi suvekuu kõige kuivemal ajal saab ujuda, vesimassaažiga kümblustünn ja loomulikult Saaremaale kohane puuküttega saun. Puhkemajas on 4 magamistuba 9 voodikohaga, suur köök ja avar peoruum helitehnikaga.

ratashanimetsamatk
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 01.02.14 - 31.12.19

Lehtla puhkemaja saunamajaga

Lehtla

Lääne-Saaremaal, Elda poolsaarel asub tõeliselt privaatne ja luksuslik puhkekompleks (elumaja, saunamaja, abihoone ja suur hoov). Mereni vaid 400 m. Ideaalne põgenemiseks tsivilisatsioonist looduserüppe kuni 8-liikmelisel seltskonnal, kes soovivad puhkust keset imelist loodust. Lisa voodikohtade võimalus.greenkey_logo_2012

Puhkemajale on väljastatud rahvusvaheline keskkonnamärgis Roheline Võti (Green Key).

Puhkemaja täpsem kirjeldus

metsamatkpaadilaenutustelkimine
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 07.08.16 - 31.12.19

Mailase puhkemaja saunaga

Mailase

Kuressaarest 30 minutilise autosõidu kaugusel asub ajaloolises Mõisaküla külas kahe korruseline puhkemaja saunaga. Mitte kaugel puhkemajast valmistatakse kuulsat Saare tõrva ja mõnesaja meetri kaugusel asub Eestimaa ainuke lubjapõletuse maa-ahi ja Teemapark. Väga palju vaatamisväärsusi, ujumiskohti ja söögikohti asub vähem kui 15 minutilise autosõidu kaugusel. Siin on olemas kõik vajalik mönusaks puhkuseks. Puhkemaja neli avarat tuba tagab kena olemise kuni 4-le perele või 10-liikmelisele seltskonnale (lisa magamiskohtade võimalus). Kõrval asuv Suvemaja võimaldab puhata veel suurema sõpruskonnaga.

Puhkemajale on väljastatud rahvusvaheline keskkonnamärgis Roheline greenkey_logo_2012Võti (Green Key).

 

jahindushanimetsamatk
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 11.11.14 - 31.12.19

Kotlandi mõis

Kotlandi mõis

Ajalooline Gotlandi (tänapäeval Kotlandi) mõisa häärber asub Kurssaarest 29,5 km kaugusel, Kotlandi külas. Teid ootab 1844. aastal ehitatud, värskelt ja autentselt renoveeritud Eesti ainus rookatusega mõisahäärber, mille südameks ja uhkuseks on veel Põhjasõja-aegsete alusmüüridega mantelkorsten, milles hetkel asub stiilne ja omanäoline köök.
Renoveeritud Kotlandi mõisa häärber on kohandatud maitsekalt kõikide mugavustega peresõbralikuks puhkemajaks, säilitades ja eksponeerides ajaloolist interjööri . Kolme pere ühispuhkuseks on seitsme magamistoa (koos lisavooditega 16 voodikohta), kolme vannitoa, mantelkorsten-köögi, puhketoa ja veranda-söögitoaga mõisas lahedalt ruumi.

ratashanimetsamatk
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 30.07.14 - 30.01.19

Õnneoru puhkemaja

Õnneoru puhkemaja

Lääne-Saaremaal Kuusnõmme külas asub tõeliselt privaatne Õnneoru puhkemaja. Männimetsa ääres ootab Teid II korruseline kõikide mugavustega maja, mis on kui väikene SPA oma mullivanni, suure saunaga ja kümblustünniga. Puhkemaja on sobilik kuni 3 perele või 8-liikmelisele seltskonnale (vajadusel ka 5 lisa magamiskohta).

lastehoidhanimetsamatk
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 22.01.16 - 03.01.19

Tuulik

Tuulik (1. korrus)

Lääne-Saaremaal Karala külas asub imeline paik. Siin on kõik, mis on ehe ja saaremaine-kadakad,meri ja tuulik. Tuulik on jagatud kolmeks privaatseks korteriks. Iga korterit saab rentida eraldi. Terve tuulik mahutab maksimaalset 14 inimest. Ideaalne võimalus kolme pere puhkuseks. Tuuliku esimene korrus mahutab maksimaalselt 4 inimest.

1. korrus2. korrus3. korrus

Pakkumine kehtib ajavahemikul: 26.02.16 - 27.02.19

Villa Linda

Villa Linda

Lääne-Saaremaal Karala külas asub lisaks Tuulikule ja Villa Miale veel üks looduslähedane ja armas taastatud palkmaja. No löpuks on vöimalus vötta mönuga. Vöta üksi vöi söpradega. Ja meil on mida vötta – päikest, merd ja puhast loodust. Sobilik kuni 10-le inimesele.

Pakkumine kehtib ajavahemikul: 27.04.16 - 31.05.19

Tolli turismitalu Vilsandi saarel

Tolli turismitalu Vilsandi saarel

Eksootiline puhkus Eesti kõige läänepoolsemal asustatud Vilsandi saarel. Puhkus Vilsandi erinevaid ajastuid vastu pidanud majas- siin on elanud mitmeid põlvi laevaehitajad ja kaptenid, olnud kolhoos ja jaanalinnufarm ning nüüd avatud autentselt renoveeritud puhkemajana. Naudi puhkust  perega, sõpradega või sugulastega 6 magamistoaga ja 16 voodikohaga Tolli talus.

ratasmetsamatkpaadilaenutus
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 23.07.14 - 08.01.19

Ninavärava puhkemaja

Ninavärava puhkemaja

Looduslähedane Ninavärava puhkemaja asub vaid 42 km kaugusel Kuressaarest. See on koht, kus on võimalik eemalduda tsivilisatsioonist- nautida merd, käia kalal, marjul, pildistada või jalutada metsas. Imelist merevaadet võib nautida igal aastaajal. Puhkemaja on sobilik 3 perele või 10 liikmelisele seltskonnale.

metsamatkpaadilaenutustelkimine
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 20.05.14 - 31.12.19

Rootsimaa Puhkemaja

Rootsimaa

Rootsimaa Puhkemaja asub Sõrves Laadla küla keskel, kohaliku poe ja külaplatsi lähedal, aga siiski eraldatud kohas, kus on võimalik privaatselt puhata. Siin on tõeliselt rahulik ja vaikne.

Laadla küla on turistide, puhkajate ja ka kohalike elanike seas väga atraktiivne paik. Kogu Sõrve poolsaar on ajalooliselt põnev ja looduslikult kaunis koht ning oma eraldatusega ligitõmbav piirkond.

metsamatktelkimineujumine
Pakkumine kehtib ajavahemikul: 08.02.16 - 09.02.19

Villa Mia

Villa Mia

Lääne-Saaremaal Karala külas asub lisaks tuulikule palkmaja sauna ja tiigiga. Mis võiks olla veel mõnusam kui majast otse vette hüpata ja nautida imelist vaadet kaunile aiale. Palkmaja mahutab 11 inimest. Ideaalne võimalus kolme pere puhkuseks.

jahindusmetsamatkpaadilaenutus
>